piątek, 19 grudnia 2014

KONCERT KOLĘD I AUKCJA PRAC OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH16 stycznia 2015 roku o godzinie 18.00 w Archiwum i Muzeum Archidiecezjalnym w Białymstoku odbędzie się koncert Katedralnego Chóru CARMEN. Chór wykona koncert kolęd. W repertuarze usłyszymy kolędy wielogłosowe pochodzące od XVI w., nie zabraknie wśród nich współczesnych kompozycji.
         Po krótkim koncercie chór poprowadzi tradycyjne wspólne kolędowanie na, które wszystkich serdecznie zapraszamy.
         Następnym punktem spotkania będzie aukcja prac plastycznych osób niepełnosprawnych. Dochód z aukcji będzie przeznaczony na rzecz niepełnosprawnych twórców.

czwartek, 4 grudnia 2014

SPOTKANIA PRZY CZERWONYM DRZEWIE

Fundacja Spe Salvi serdecznie zaprasza na wernisaż pt. „Spotkania przy Czerwonym Drzewie”, który odbędzie się 5 grudnia 2014r. o godzinie 11.00 w Archiwum i Muzeum Archidiecezjalnym w Białymstoku, przy ul. Warszawskiej 48.

Wernisaż zamyka dwumiesięczny cykl warsztatów artystycznych dla Seniorów, odbywających się w ramach projektu współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Białystok. Podczas wernisażu zostaną zaprezentowane prace uczestników warsztatów, realizowane w zakresie różnych dziedzin sztuki. W programie przewidziane jest także wystąpienie instruktora-pani Agnieszki Blank oraz rozmowy z autorami prac.